counter create hit
جهان

نظر ها:

مطالب مرتبط:

نخستین عملیات در سال ۹۷/ ماموریت آتش‌نشانی برای یک "کبوتر"

یک کبوتر تنها چهار دقیقه پس از تحویل سال آتش نشانان تهرانی را به یک سوپرمارکت در امیرآباد کشاند.

سفر قریب الوقوع پادشاه عربستان به آمریکا/رامپ خطاب به بن سلمان: دلم برای دیدن پدرت تنگ شده

ولی عهد عربستان سعودی اعلام کرد که ریاض مقدمات سفر قریب الوقوع پادشاه این کشور به آمریکا و دیدار با مقامات این کشور را فراهم می کند.

تیراندازی دانش آموز روسی در مدرسه، ۷ مجروح برجای گذاشت

تیراندازی یک دانش آموز در مدرسه ای در روسیه ۷ مجروح برجای گذاشت.

داعش 10 پلیس عراقی را در کرکوک ربود

طی درگیری که در روز چهارشنبه بین نیروهای پلیس و تروریست های داعش در جنوب کرکوک اتفاق افتاد، تعداد 10 پرسنل پلیس توسط داعش ربوده شدند.

ریزگردها وارد استان بوشهر می شوند/ مواج شدن دریا به دلیل وزش یاد

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: بر اساس سامانه هواشناسی، آسمان استان بوشهر طی 24 ساعته آینده ابری همراه با غبار محلی است و شاهد ورود ریزگردها به سطح استان هستیم. ...

هشدار مرکل درباره تاثیرات مخرب تصمیمات تعرفه ای ترامپ

هشدار مرکل درباره تاثیرات مخرب تصمیمات تعرفه ای ترامپ

صدر اعظم آلمان درباره عواقب مخرب تصمیمات تعرفه ای ترامپ هشدار داده و آمریکا را به در پیش گرفتن اقدامات متقابل تهدید کرد.

دیدار یک ایرانی مقیم آمریکا با خانواده اش در امامزاده صالح بعد از 25 سال

یک ایرانی ساکن آمریکا بعد از 25 سال لحظه تحویل سال جدید خود را با زیارت امامزاده صالح (ع) آغاز و پس از آن خانواده اش را که از حضور وی در تهران مطلع نبودند، دیدار کرد. ...

آلمان96؛ از تشدید تنشها با ترکیه تا تزلزل قدرت خانم صدر اعظم

آلمان96؛ از تشدید تنشها با ترکیه تا تزلزل قدرت خانم صدر اعظم

کشور آلمان در سال 1396 هجری شمسی شاهد وقایع و تحولات فراوانی بود که برخی از آن ها حتی در تاریخچه تشکیل جمهوری فدرال آلمان سابقه نداشت.

تسلط کامل ارتش سوریه بر منطقه «وادی عین ترما»/ خروج بیش از دو هزار غیرنظامی از غوطه شرقی

ارتش سوریه در حال ادامه عملیات خود در مناطق مختلف غوطه شرقی است و روند خروج افراد غیرنظامی از این منطقه همچنان ادامه دارد، امروز افراد غیرنظامی از گذرگاه های «حرستا» و اردوگاه «الوافدین» از غوطه خارج شدند. ...

تاکید وزیر دفاع آمریکا به پایان جنگ در یمن

تاکید وزیر دفاع آمریکا به پایان جنگ در یمن

وزیر دفاع آمریکا بر لزوم دستیابی به راه حلی برای پایان دادن به جنگ یمن تاکید کرد.

نکته! این مطلب توسط هوش مصنوعی ایجاد شده است. لطفا نظر خود را در رابطه به این مطلب در صفحه تماس با ما در میان بگذارید.

تغییر نظر شهروندان نسبت breit

تغییر نظر شهروندان انگلیسی نسبت به برگزیت

که گزارش ایسکانیوز و به نقل از جهان به آن نیاز آنتونیو tajani رئیس پارلمان اروپا گفت: در حال حاضر بسیاری از شهروندان بر این باورند preit (خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا) اشتباه است. او گفت: این احساس سرخوردگی "حتی در دولت بریتانیا" نیز دیده می شود. افزود: با این وجود مقامات در لندن به رسمیت شناخته شده این مشکل آشکار و حاضر است. آن را در گفتگو با یک روزنامه آلمانی هشدار داد: در صورتی که مذاکرات preit توافق بین اتحادیه اروپا و بریتانیا مطمئن شوید که در لندن با بسیاری از مشکلات آن است. اما 27 سایر کشورهای اروپایی نیز تحت الشعاع قرار خواهند گرفت. وی در این مصاحبه گفت: «مشکل ما نیستیم زیرا اتحادیه اروپا با صدایی واحد سخن می‌گوید. بلکه این دولت انگلیس است که با معضلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کند. انگلیسی‌ها باید به ما بگویند پس از جدایی از اتحادیه اروپا، قصد دارند چه روابطی با ما داشته باشند. آیا می‌خواهند مانند نروژ رفتار کنند و یا مانند سوئد؟» تاجانی افزود: «من معتقدم در حال حاضر بخش بیشتر جمعیت انگلیس برگزیت را اشتباه می‌دانند. حتی اگر مقامات انگلیس اذعان نکنند، این سرخوردگی به دولت این کشور نیز سرایت کرده است.» رئیس پارلمان اروپا پیشتر گفته بود برخی از مقامات دولتی انگلیس باید اعتراف کنند کشورشان بیش از آنچه آن‌ها در انگلیس ادعا می‌کنند به اتحادیه اروپا نیاز دارد. نتایج نظرسنجی‌ها از شهروندان انگلیسی نشان می‌دهد باور به اشتباه بودن برگزیت روز به روز در حال افزایش است. نتایج یک نظرسنجی در ماه گذشته نشان داد 47 درصد از مردم انگلیس باور دارند خروج از اتحادیه اروپا اشتباه است. این در حالی است که تنها 42 درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی اعلام کرده اند جدایی کشورشان از این اتحادیه تصمیمی صحیح بوده است. با این حال، در نظرسنجی‌هایی که چگونگی رای دادن شهروندان انگلیسی در صورت برگزاری احتمالی یک همه‌پرسی دیگر برای برگزیت را در نظر گرفته اند، تفاوت چندانی نسبت به نتایج همه‌پرسی سال گذشته مشاهده نمی‌شود و به نظر می‌رسد جامعه این کشور پس از رویدادهای اخیر، همچنان در دو قطب متضاد قرار دارد. دونالد توسک، رئیس شورای اروپا، در ماه گذشته در یک نشست گفت روند برگزیت همچنان می‌تواند متوقف شود. وی همچنین گفت «حصول توافق خوب، خروج انگلیس بدون حصول توافق و همچنین باقی ماندن انگلیس در اتحادیه اروپا» سه سناریوی احتمالی برای آینده انگلیس هستند. با این وجود، درباره مسائل حقوقی مربوط به متوقف کردن اجرای ماده 50 قانون اساسی اتحادیه اروپا که روند جدایی انگلیس از این اتحادیه را به طور رسمی آغاز کرد، اختلاف نظرهایی وجود دارد. اظهارات تاجانی و تغییر نگرش شهروندان انگلیسی نسبت به برگزیت در حالی است که مذاکرات جدایی این کشور به بن‌بست خورده است. یکی از دلایل فقدان پیشرفت در این مذاکرات، ناتوانی از حصول توافقی به منظور تعیین مقدار هزینه‌هایی است که لندن باید پس از برگزیت پرداخت کند.