counter create hit
ورزش

نظر ها:

مطالب مرتبط:
تمجید آقای گل هلند از ستاره ایرانی AZ / سول: جهانبخش بهترین بازیکن آردیویسه است

تمجید آقای گل هلند از ستاره ایرانی AZ / سول: جهانبخش بهترین بازیکن آردیویسه است

آقای گل حال حاضر آردیویسه با تمجید از ستاره ایرانی باشگاه AZ مدعی شد اگر جای مربیان باشگاه های بزرگ اروپایی بود در خرید این بازیکن تردید نمی کرد. ...

افاضلی: این بازی برای ما بازی مرگ و زندگی است

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: این بازی برای ما بازی مرگ و زندگی است.

واکنش ستاره غایب یووه به حذف تیمش

واکنش ستاره غایب یووه به حذف تیمش

پائولو دیبالا، مهاجم یوونتوس مدعی شد که پس از این حذف، بیش از پیش به تیمش افتخار می کند.

ذهنیت من جنگیدن برای سقوط نکردن نیست/ روز به روز کارشکنی کردند

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: با شرایطی که تیم ما دارد و مشکلات موجود ماندن تیم ما در لیگ برابری می کند با قهرمانی.

با اعلام رسمی AFC؛ ایران در سید «یک» قرعه کشی جام ملت های آسیا 2019

با اعلام رسمی AFC؛ ایران در سید «یک» قرعه کشی جام ملت های آسیا 2019

کنفدارسیون فوتبال آسیا، سیدبندی مربوط به قرعه کشی جام ملت های آسیا 2019 را اعلام کرد.

استقلال شوت نزد، نبرد!

شاگردان شفر برابر گسترش تنها 8 شوت در کارنامه خود ثبت کردند.

آبی ها در دمام فرود آمدند؛/ سرگردانی هواپیما استقلال را به عربستان برد!

بدی آب و هوا کار استقلالی ها را در پرواز به کویت سخت کرده است.

تمرین ریکاوری تیم ملی در پک برگزار شد

تمرین ریکاوری تیم ملی فوتبال ایران بعدازظهر امروز برگزار شد.

برانکو: هر کس می خواهد، می تواند از پرسپولیس برود!

شنیده ها حکایت از آن دارد که خبر باز شدن احتمالی پنجره نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس به گوش سرمربی کروات این تیم رسیده است.

رونالدو و ستاره یوونتوس بهترین شدند

کریستیانو رونالدو از نگاه سایت آماری هو اسکورد به عنوان بهترین بازیکن دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان انتخاب شد.

شعار علیه پورموسوی و اژدری زاده

هواداران فولاد به شدت علیه سرمربی و مدیرعامل تیمشان شعار دادند و خواستار رفتنشان شدند.

توقف بانوان بسکتبالیست نفت برابر نماینده لبنان

تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان در دومین دیدار خود در جام باشگاه های غرب آسیا برابر نماینده لبنان شکست خورد.

هواداران یووه به دنبال مدرک علیه داور انگلیسی

طرفداران یوونتوس که بعد از حذف تیم شان از لیگ قهرمانان، از مایکل الیور، داور انگلیسی، به شدت عصبانی اند، اکنون به دنبال پیدا کردن رابطه ای بین او و باشگاه رئال هستند. ...

الهلالی ها در شب قهرمانی هم آل الشیخ را هو کردند؛/ ادامه جنجال های وزیر ورزش با هواداران تیم قهرمان!

هواداران تیم فوتبال الهلال عربستان در شب جشن قهرمانی خود در لیگ هم دست از انتقاد علیه وزیر ورزش این کشور برنداشتند.

ادامه جنجال های وزیر ورزش با هواداران تیم قهرمان!

هواداران تیم فوتبال الهلال عربستان در شب جشن قهرمانی خود در لیگ هم دست از انتقاد علیه وزیر ورزش این کشور برنداشتند.

نکته! این مطلب توسط هوش مصنوعی ایجاد شده است. لطفا نظر خود را در رابطه به این مطلب در صفحه تماس با ما در میان بگذارید.

مسئول ورزشگاه گفت: این عمل باید از روی جنازه من رد شود!

مسئول ورزشگاه گفت برای تمرین باید از روی جنازه من رد شوی!

گزارش نانو ، احسان حدادی در شرایط یک مربی آرتروز چه زمان وارد کردن یک قاتل است. او گفت: این کمپ از 25 روز در قاتل و من عاشق این 2 هفته به تهران آمدم به, بهبود, من فکر می کنم. امروز یک بار دیگر به عقب می آیند و همچنین در روز چهارشنبه ایران). آن را واقعا سخت به می خواهید او را برای حضور در ایران راضی می کنم چرا که تا کنون هیچ مدرسه از امریکا به ایران آمده بود و آنها شرایط خاص خود را حضور در ایران است. وی ادامه داد:مک در این مربیان جهان در زمینه پزشکی است و طلا و نقره المپیک و شاگردان خود را هم از قهرمانان المپیک جهان است. او در حال حاضر 3 ماه آزمایشی انجام خواهد شد اگر ما می توانید در ادامه این همکاری های المپیک 2020 ادامه خواهد داد. با توجه به کلمه از همان زمان در امریکا گفته اند که تکنیک منحصر به فردی وجود می توان گرد به افزایش نرخ. قهرمان دیسکوس آسیا مانند: زمان و با مربی استرالیایی اما عمل آنها متفاوت او گفت: "هر بار که او استراحت تکه تکه شدن بود که شما تمرین برای اولین بار, اما, مدرسان نمی شد فشار زیادی روی بازیکن. من هم دنبال این شرایط. ما امیدواریم که که ویلکینز همچنین دقیق تمرینات. حدادی از اینکه ظاهرا در کیش به پایین مشکل است که سال گذشته واقعا سخت بود. من واقعا دوست دارم داخل تمرین. اما وقتی می بینم که شرایط مورد نیاز هیچ جایی برای رفتن است که مشخصه های اولیه پرتاب هر دایره از چمن. عمومی گذشته هنگامی که در کیش بودم مسئول ورزشگاه روی چمن خوابید و اجازه نداد تمرین کنیم و گفت اگر می‌خواهید تمرین کنید باید از روی جنازه من رد شوید! بعد از این اتفاق یک زمین خاکی را پیدا کردیم و خودم کارهای ساخت دایره را آنجام انجام دادم. با افشارزاده صحبت کردم تا این زمین چمن شود تا برای آیندگان هم خوب خواهد بود. وی با اشاره به ارتقاء رکوردهایش در چند ماه گذشته گفت: 17 سال است که در دوومیدانی در کشور مدال می‌گیرم و در این مدت به هرحال هر ورزشکاری در مقطعی دچار افت می‌شود. سال گذشته هم این اتفاق برای من افتاد و مصدومیتم گریبانگیر شد اما امسال خوشبختانه رکوردهایم به 66 متر رسیده است. در بازی‌های آسیایی هم رکورد آسیا که دست خودم است را بشکنم که البته کار سختی نیست. یک ورزشکار پرتابی بین 30 تا 38 سال اوج آمادگی‌اش است و هدف من در حال حاضر بازی‌های آسیایی و در بلندمدت المپیک 2020 است.  قهرمان پرتاب دیسک آسیا در مورد انتقادها از فدراسیون دوومیدانی گفت: انتقادی که سازنده باشد را باید قبول کنیم. اگر کسی از من انتقاد می‌کند و می‌توانم بهتر شوم باید آن را قبول کنم. مشکل جذب مربی یا گرفتن ویزا فکر نمی‌کنم سخت باشد چون همه فدراسیون‌ها انجام می‌دهند. طی مذاکراتی که در چند وقت اخیر داشتیم قرار شد صفر تا 100 کارها را خودم انجام دهم و برای امضای قرارداد یا مسائل مالی فدراسیون کارها را انجام دهد. دوومیدانی ورزش ثانیه‌ها و سانتیمترهاست و اگر یک سانت کم کنیم در رکوردها تاثیر می‌گذارد. باید منظم باشیم. امیدوارم شرایط خوبی تا بازی‌های آسیایی مهیا باشد. حدادی در پایان در مورد ملاقات با وزیر ورزش و اتفاقات رخ داده در این نشست، گفت: من در این نشست فقط به او گفتم که ورزش دوومیدانی در ایران اصلا حالش خوب نیست و باید فکری شود. گفتم می‌خواهم مدرسه دوومیدانی بزنم. برترین مربیان جهان را به ایران بیاورم تا دوومیدانی کشورمان به پیشرفت خوبی برسد.